سامانه های آموزشی

اطلاعیه ها

تمدید مهلت ثبت نام آزمون تعیین صلاحیت مدرسان دروس معارف دانشگاه جامع علمی کاربردی

سه شنبه, 15 آبان 1397 ساعت 09:46 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، مهلت ثبت نام آزمون تعیین صلاحیت مدرسان دروس معارف اسلامی دارای مجوز موقت تدریس دانشگاه جامع علمی کاربردی (موسوم به طرح 4000) سال 97 تمدید شد.


با توجه به ایام اربعین سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) و به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای مدرسان مجاز به ثبت نام و شرکت در آزمون تعیین صلاحیت مدرسان دروس معارف اسلامی دارای مجوز موقت تدریس (طرح 4000) در دانشگاه جامع علمی کاربردی می رساند، اگر تا تاریخ 97/8/6 برای ثبت نام اقدام ننموده‌اند، می توانند تا روز شنبه مورخ 97/08/19 نسبت به  ثبت‌نام و یا ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند. لذا کلیه متقاضیان ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق اطلاعیه ثبت‌نام و آماده نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام به سایت سازمان سنجش‌ آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت‌نام در آزمون مذکور اقدام نمایند.

گفتنی است آن دسته از داوطلبانی که قبلاً ثبت‌نام نموده‌اند، می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی خود اقدام نمایند.

خواندن 197 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
کد: 292
Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family