سامانه های آموزشی

اطلاعیه ها

اخبار مرکز

اخبار مرکز (23)

یکشنبه, 16 تیر 1398 ساعت 11:01

برنامه کلاسی ترم تابستان 1398

نوشته شده توسط

با سلام

برنامه کلاسی ترم تابستان 1398 مرکز آموزش علمی کاربردی واحد30 تهران به شرح زیر اعلام میگردد:

دوشنبه, 30 ارديبهشت 1398 ساعت 11:08

برنامه امتحانات عملی نیمسال دوم 97-98

نوشته شده توسط

به اطلاع کلیه دانشجویان  میرساند، تاریخ امتحانات کتبی خود را میتوانید از هم اکنون در سامانه هم آوا قسمت برنامه هفتگی خود مشاهده نمایید. جهت مشاهده برنامه امتحانات برروی لینک زیر کلیک نمائید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، به همت دفتر همکاری­های علمی و بین­المللی دانشگاه جامع علمی کاربردی در خصوص استعلام از معاونت های آموزش، نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی و روسای واحدهای استانی با برگزاری جلسات متعدد در زمینه بررسی امکانات و ظرفیت ­های موجود مراکز دانشگاه و

شنبه, 28 ارديبهشت 1398 ساعت 06:13

المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان

نوشته شده توسط

با سلام و احترام ، با آرزوی قبولی طاعات و عبادات نظر به نقش و اهمیت ورزش و فعالیت های بدنی در افزایش روحیه نشاط و شادابی دانشجویان و در راستای دستیابی به اهداف سلامت بخش تربیت بدنی، معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه در نظر دارد نسبت به برگزاری پنجمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دانشگاه در 2 گروه دختران و پسران اقدام نماید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دانشگاه جامع علمی کاربردی در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم حضور چشمگیری دارد.

ابلاغ الحاقیه دستورالعمل ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان بهمن‌ماه ۹۷ دوره‌های کاردانی (تکمیل ظرفیت مجدد و رشته‌محل‌های جدید) دانشگاه جامع علمی کاربردی

جناب آقای مهندس سپاس مقدم (ریاست دانشگاه) با صدور حکمی در تاریخ ۱۶ اسفندماه ۱۳۹۷، جناب آقای مهندس بیژن درویش کجوری را به عنوان مشاورعالی رئیس مرکز آموزش عالی علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد۳۰تهران منصوب نمودند.

جناب آقای دكتر فرهمند راد رييس محترم دانشگاه جامع علمي-كاربردي واحد استاني غرب تهران با صدور حكمي، جناب آقای مهندس آرش نوروزي را به عنوان مسئول دفتر كارآفريني مرکز آموزش عالی علمي-کاربردی فرهنگ و هنر واحد۳۰تهران منصوب نمودند.

پنج شنبه, 11 بهمن 1397 ساعت 22:51

برنامه کلاسی نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۷-۹۸

نوشته شده توسط

 انتخاب واحد باید مطابق با جداول فوق و رعایت قوانین و مقررات آموزشی و فقط در بازه زمانی اعلام شده انجام شود. پس از تاریخ اعلام شده مرخصی تحصیلی محسوب میگردد و امکان انتخاب واحد نمیباشد

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family