اطلاعیه های فوری

سامانه های آموزشی

اطلاعیه ها

پیشینه مرکز
  مرکز آموزش علمی-کاربردی فرهنگ و هنر واحد30تهران در اردیبهشت 1382 با چهار رشته «آموزش زبان انگلیسی، مترجمی نوار و فیلم، گرافیک و مترجمی اسناد و مدارک» مجوز فعالیت گرفت تا در مقطع کاردانی به شیوه ی پودمانی به تربیت دانشجو بپردازد و بتواند بخشی از نیازهای علمی و مهارتی جامعه را برآورده نماید.   
   این واحد یکی از مراکز تحت نظارت دانشگاه جـامع علمـی-کاربـردی و از دانشگاه‌های وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است که با هدف ارتقای سطح مهارت شاغلین بخش‌های مختلف اقتصادی و افزایش مهارت‌های حرفه‌ای دانشجویانی که فاقد تجربه اجرایــی هستند، تشکیل شده و با به‌کارگیری و سازمان‌دهـی امکانات، منابع مادی و انسانی، دوره‌های علمـی–کاربـردی را در مقاطع کـــاردانی و کـــارشناسی برگزار می‌کند.
 دانشگاه جامع علمـی-کاربـردی تنها متولی نظام آموزش عـالـــی علمــی–کاربــردی (یا به عبارتی بهتر نظام آموزش عالــی مهارتی) است که زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اداره مــی‌شود.

       فضاهای آموزشی و کارگاهی
   مرکز آموزش علمی-کاربردی فرهنگ و هنر واحد 30 تهران، دارای بیش از 2700 متر فضای آموزشی است که این مجموعه شامل 30 کلاس درس با گنجایش 20 الی 40 نفر، 4 کارگاه گرافیک و چاپ دستی و سه سایت کامپیوتر به منظور یادگیری علوم رایانه، کتابخانه ای با محیطی آرام و پویا است. همچنین این مرکز، سالن اجتماعاتی با وسعت 200 متر مربع به منظور برگزاری مراسم و سخنرانی ها در اختیار دارد.

       

      مزیت های منحصر به فرد
   واحد 30تهران، تنها مرکز آموزش عالــی کشور در رشته ی «چاپ» است که در طبقات زیرین خود دارای دو سالن چاپخانه ی مجهز به ماشین آلات «چاپ افست دو ورقی 4 رنگ همزمان، دو ورقی دوررنگ
ZP، دو ورقی تک رنگ، GTO تک رنگ و GTO دور رنگ و همچنین ماشین آلات تا و برش و صحافی» در اختیار دارد و از تمامی امکانات این دو سالن که در طبقات زیرین مجتمع قرار دارد، برای آموزش های لازم دانشجویان در رشته های هنری (گرافیک و چاپ و ... ) استفاده می نماید.


 
  مرکز آموزش علمی-کاربردی فرهنگ و هنر واحد30 تهران، تنها مرکز آموزش علمی کاربردی است که دارای مجوز رسمی برگزاری آزمون تافل از سازمان بین المللی
ETS و تایید سازمان سنجش آموزش کشور است و بیش از 10 سال است که به صورت هفتگی آزمون های آنلاین تافل را برای اساتید، کارمندان دانشگاه جامع علمی-کاربردی و دانشجویان برگزار می نماید.

        امکانات پژوهشی، فناوری و ارتباط با صنعت
   واحد انتشارات مرکز (انتشارات معرفت) از سال 1370 فعالیت خود را آغاز نموده و تاکنون بیش از 480 عنوان کتاب مرجع، تالیفی اساتید مدرسین مجموعه و... را منتشر نموده است. «نمایشگاه و فروشگاه کتاب مرکز» با فضایی بیش از 300متر مربع در طبقه همکف مجتمع قرار دارد و کتب مورد نیاز دانشجویان این واحد دانشگاهی را ارائه می دهد و فضای مناسبی برای مطالعه در اختیار دانشجویان قرار داده است.
راه اندازی انجمن علمی و د آینده نزدیک راه اندازی واحد کارآفرینی و ارتباط با صنعت از برنامه های این مرکز خواهد بود.

      دوره های آموزشی مهارتی کوتاه مدت (تک پودمان – تک درس )
مرکز آموزش علمی - کاربردی واحد 30 تهران مفتخر است دوره های آموزش کوتاه مدت بصورت تکدرس و تک پودمان را بنا به تقاضا و نیاز بخش های مختلف صنعت و فرهنگ کشور تدوین نموده و آموزش های لازم را با ارائه گواهی نامه رسمی دانشگاه جامع به متقاضیان ارائه نماید . در این راستا بنا به تقاضای واحد ها امکان تدوین دوره ها متناسب با نیاز ، ممکن خواهد بود .

       فضای رفاهی
   همچنین این مرکز بوفه ای با مساحت افزون بر یکصد متر برای استراحت و تغذیه دانشجویان در اختیار دارد.

       کادر علمی و مهارتی
   مرکز آموزش علمی-کاربردی فرهنگ وهنر واحد 30 تهران با بهره گیری از بیش از یکصد نفر از اساتید دانشگاه جامع علمی-کاربردی و اعضای هیات علمی سایر دانشگاه ها ، موجب شده است کادری علمــی و حرفه ای با پیشینه ی کار و تدریس طولانی فراهم آید و در مجموع فرصت مناسبی برای یادگیری مهارت هـــای حرفه ای، پژوهش و شرایط ایــجاد اشتغال برای علاقه مندان ایجاد گردیده است.

بروشور مرکز

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family